ZUŠ Černošice se připojila k oslavám 100. výročí vzniku naší republiky slavnostním koncertem, který proběhl v sobotu 20. 10. 2018 v kulturním sále na Vráži. Předvedly se všechny tři obory ZUŠ a s tvorbou českých autorů vystoupili jak žáci, tak učitelé.
Taneční obor se snaží každý rok uspořádat pro své žáky letní dílnu v ZUŠ Václava Pichla v jihočeské Bechyni. Letos se děti do Bechyně opět podívaly a nacvičovaly mimo jiné Janáčkovy královničky.
Folklorní soubor Pramínek působící při tanečním oboru ZUŠ vystoupil v květnu jako již tradičně na černošické zastávce Poberounského folklorního festivalu Staročeské máje.
Více najdete na www.praminekcernosice.cz
Ve čtvrtek 24. května proběhl již 2. ročník celostátního happeningu na podporu a popularizaci základního uměleckého školství ZUŠ OPEN. Černošice se do ZUŠ OPEN opět zapojili a to v hojné míře!
Podívejte se, jak vypadal 1. ročník celostátního happeningu na podporu základního uměleckého školství ZUŠ OPEN 2017. 
Podívejte se, jak zachytili Velikonoce skrze objektivy fotoaparátů žáci Ivana Látala z oddělení výtvarného oboru FOTO-škola vidění.
Na koncertě nejmladších žáků v červnu 2017 vystoupily i nejmenší tanečnice.
Rok 2017 byl velmi úspěšný na absolventy, proto se škola rozhodla udělat hned 2 absolventské koncerty. Jeden v dubnu pro hudebníky, druhý pak v květnu pro tanečníky. Tanečnice se představily ve 2 výstupech, a to s číslem Na vodní hladině na hudbu Luboše Sluky, kterou si děvčata vytvořila sama. Dále to pak byla choreografie Kontrasty na hudbu Miloslava Kabeláče.
Ve středu 29. 6. 2016 jsme poprvé všichni společně zakončovali školní rok. Ve spolupráci se spolkem Rodiče dětem - Černošice, jsme uspořádali nejprve společné focení, a poté následovalo předávání vysvědčení. Příjemné odpoledne doplnila svými dobrotami mokropeská Famelie. Děkujeme všem, kteří přišli a pevně věříme, že jsme položili základy nové tradici. I když jsme tedy ještě nepřekonali rekord spřátelené ZUŠ Bechyně, na jejíž závěrečné fotce se sešlo na 300 žáků, ale i našich 120 je do začátku skvělý výsledek. Přejeme všem krásné prázdniny.
Strana 1 z 8   Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 Další Poslední

© ZUŠ Černošice
, Střední 403, 25228 Černošice, tel.: 251 641 480, 603 595 592  Pracoviště: Černošice, Rudná, Všenory