Spolek Rodiče dětem - Černošice, z.s.

Vítejte v sekci věnované spolku Rodiče dětem - Černošice z.s., které působí při ZUŠ Černošice. Zde najdete přehled akcí, které spolek chystá.

Chtěli byste se zapojit do činnosti spolku? Rádi vás uvidíme na nejbližším zasedání rady!
Hledáme do týmu nové členy, kteří by nám pomohli s organizací nadcházejících akcí, kteří by měli nápady, co všechno můžeme se spolkem podniknout, kteří by mohli doprovázet žáky v rámci exkurzí apod. Neostýchejte se přijít a realizovat s námi své nápady.

AKTUÁLNĚ
Valná hromada spolku Rodiče dětem - Černošice, z.s.
pondělí 9. 4. 2018 od 18.00, ZUŠ Černošice, Střední 403
Srdečně zveme všechny žáky, rodiče a příznivce školy na valnou hromadu našeho spolku. Přivítáme nové tváře, které by chtěly přiložit ruku k dílu jak při školních akcích, tak při vlastních akcích spolku. Účast na valné hromadě není podmíněna členstvím ve spolku - stačí prostě přijít a popovídat si o svých představách.Těšíme se na vás!

Jarní úklid zahrady
sobota 21. 4. 2018 od 14.00, zahrada ZUŠ, Střední 403
Jako každý rok vás zveme na jarní úklid zahrady, který proběhne v rámci oslav dne země. Zákoutí naší zahrady potřebují péči, takže doporučujeme vzít s sebou zahradnické nůžky, rukavice na pletí, hrabičky, motyčky apod., abychom vyčistili cestičku před školou, skalku a prostor kolem sezení pod školou. Pro všechny bude připraveno občerstvení a při dobrém počasí opečeme i nějaký ten špekáček. Těšíme se na vás!
© ZUŠ Černošice
, Střední 403, 25228 Černošice, tel.: 251 641 480, 603 595 592  Pracoviště: Černošice, Rudná, Všenory